קמגרה מינון – מה המינון המומלץ של קמגרה?

קמגרה מינון
קמגרה מינון
קמגרה מינון

קמגרה משמש לטיפול בבעיות זיקפה (אימפוטנציה) אצל גברים. זהו מצב רפואי שקורה כאשר אדם אינו יכול לקבל, או לשמור על, פין זקוף קשה מתאים לפעילות מינית.

מרכיב פעיל בטבליות קמגרה

המרכיב הפעיל כיום בקמגרה הוא ציטראטיל ציטראט. כל טבליה של קמגרה מכילה 50 מ"ג או 100 מ"ג של ציטראט סיילדנאפיל.

שימושים של קמגרה

קמגרה משמש לטיפול בבעיות זיקפה (אימפוטנציה) אצל גברים. זה יכול לעזור לגברים רבים הסובלים מבעיות זיקפה לקבל ולשמור על זקפה כאשר הם הופכים נרגשים מינית (מגורים מינית). כאשר גבר הוא נרגש מינית, הפין במהירות מתמלא עם יותר דם מהרגיל. הפין ואז מתרחב ומתקצר. זה נקרא זקפה. אחרי שמסיימים לעשות סקס, הדם הנוסף זורם מתוך הפין בחזרה לגוף והזקפה נעלמת.

קמגרה מאפשר לגברים רבים עם תפקוד זיקפה להגיב לגירוי מיני. כאשר אדם הוא נרגש מינית, קמגרה עוזר הפין למלא מספיק דם כדי לגרום לזקפה. אחרי שהמין הסתיים, הזיקפה נעלמת.

קמגרה מינון

המינון ההתחלתי המומלץ של טבליות קמגרה אצל גברים מבוגרים הוא 50 מ"ג שנלקחים כשעה לפני הפעילות המינית. בהתבסס על יעילות וסיבולת, ניתן להגדיל את המינון ל -100 מ"ג. תדירות המינון המומלצת היא פעם ביום.

אם אתה לא מקבל את התוצאות שאתה מצפה,כדאי להתייעץ עם רופא. אם אתה חושב שאתה צריך מנה גדולה יותר של קמגרה, תברר עם הרופא שלך.

כחצי שעה לפני שאתה מתכנן לקיים יחסי מין מומלץ לקחת את הקמגרה. אם אתה לוקח קמגרה לאחר ארוחה התרופה עשויה לקחת קצת יותר זמן כדי להתחיל לעבוד.

הזמנות ומידע נוסף

רוצים שאנחנו נצור קשר אתכם? מלאו את הפרטים בעמוד צור קשר או הגיבו לפוסט זה ונחזור אליכם מיד עם קבלת ההודעה. עוד מידע על התכשירים שלנו ועל השירותים שלנו בבלוג שלנו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
צוות קמגרה אונליין

צוות קמגרה אונליין