האם ספריי השהייה לגבר באמת עובד?

ספריי השהייה לגבר?
ספריי השהייה לגבר?
ספריי השהייה לגבר?

כמה זמן אמור להחזיק גבר במיטה? מדענים שחיפשו את התשובה ביצעו מחקר ושאלו למאות גברים סטרייטים וגילו כי מחדירה ועד לאורגזמה – הממוצע היה מתחת לחמש וחצי דקות.

להרבה בחורים (ולשותפים שלהם), זה לא מספיק זמן! במחקר שבו התבקשו זוגות להעריך את משך הזמן המיני האידיאלי שלהם, התגובה הממוצעת לגברים הייתה 18 דקות. עבור נשים, זה היה 14 דקות.

תרסיס השהייה

עבור כל האנשים האלה שאינם מרוצים מהסיבולת המינית שלהם, האם יש משהו שהם יכולים לעשות כדי להאריך את הסיבולת שלהם? אין מחסור במוצרים בשוק שמבטיחים לעשות את זה, ואחד מהמוצרים הללו נקראים "תרסיס השהייה" והוא פופולארי מאד בארצות הברית. אלה הם מוצרים שמטרתם להפחית באופן זמני את רגישות הפין על מנת להגדיל את משך הזמן הנדרש להגיע לאורגזמה. מצד אחד זה מעכב את השפיכה אבל מצד שני זה מפחית את הרגישות של הפין.

בשנים האחרונות, תרסיסי השהייה המריאו באופן משמעותי. למעשה, הם עכשיו כל כך פופולרים, שחיפוש מהיר באינטרנט מביא מאות אלפי תוצאות של מוצרים וחומרים. למרות שמחקרים מראים שהם באמת מעכבים את השפיכה, יש מקרים בהם עדיף לקחת כדור קמגרה או ויאגרה אשר משפר את אורך החוויה המינית מבלי לגרוע ברגישות הפין.

בכל מקרה, השאלה לגבי ספריי השהייה עדיין עומדת, האם זה עובד? עד לאחרונה, לא היו מחקרים שקבעו שהם באמת עובדים. אך למרבה המזל, מחקר שפורסם ב2017, בראשות חוקר המין קריסטן מארק והמטפל ביחסי מין, איאן קרנר, בדק את אחד התרסיסים הפופולאריים בשוק. ממצאי המחקר מצביעים על כך שתרסיס עיכוב לא רק בעל פוטנציאל להגברת כושר המיני של הגברים, אלא גם לשיפור החוויה המינית של שני בני הזוג.

במהלך השבועיים של המחקר, הגברים שהשתתפו במחקר העריכו כי הם החזיקו 6.8 דקות בממוצע בלי הספריי השהייה ו11.2 דקות עם ספריי ההשהייה, כי הרגישות של הפין שלהם ירדה, מה שגרם להם גם קצת פחות להנות מהחוויה.

השימוש בספריי השהייה היה קשור לסיכוי גבוה יותר של שני בני הזוג להגיע לאורגזמה. בלי הספריי, שני השותפים הגיעו לאורגזמה רק 44 אחוז מהזמן; וזה קפץ ל66 אחוזים עם הספריי. הרוב המכריע של הגברים (72%) אמרו כי למוצר יש השפעה חיובית על חיי המין שלהם, ורובם (58%) אמרו שזה לא הפריע לחוויה המינית שלהם.

בסך הכל, ממצאים אלה מראים לנו כי ספריי השהייה אכן יעיל, יתר על כן, ספריי השהייה יכול לשפר את החוויה המינית לשני הצדדים על ידי הגדלת הסיכויים של אורגזמה הדדית. אך עדיין כ%42 מהגברים התלוננו כי הספריי הפריע לחוויה בכך שהוריד מרגישות הפין.

הזמנות ומידע נוסף

רוצים שאנחנו נצור קשר אתכם? מלאו את הפרטים בעמוד צור קשר או הגיבו לפוסט זה ונחזור אליכם מיד עם קבלת ההודעה. עוד מידע על התכשירים שלנו ועל השירותים שלנו בבלוג שלנו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
צוות קמגרה אונליין

צוות קמגרה אונליין