סיאליס והקשר לטאדאלפיל

כשמגיעים אף פעם שהוא לא מוכר בשבילנו בכל מקרה שווה לערוך את המחקר המתאים בתחום. ככה יש אפילו לערוך אודות מקצוע האין אונות והמוצרים וגם תורמים לתיקון הביטחון העצמי בחדר המיטות ואף התחושה הכללית במערכת היחסים שברשותכם. בטקסט הזה נסביר אודות מהו טאדאלאפיל ומה האינטרקציה שיש לו למוצר סיאליס.

וידליסטה – Vidalista – סיאליס גנרי

מהו סיאליס?

אנשים מרובים בכל העולם שמענו על היטב את תרופת הויאגרה, גם אם שמעו אודות הזה לבין אילו התנסו בעצמם, מדובר למעשה בתרופה ידועה היטב שמטרתה לייעל את הביצועים המיניים עם אנשים בחדר המיטות. לצד ה"ויאגרה", עומדת תכשיר, חדשנית במידה רבה יותר אבל כזו שנשענת אודות אותו בעבר עיקרון, שמה "סיאליס".

הבסיס הינו אותו בעבר עיקרון – זוג התרופות נוצרו כדי להעניק טיפול בבעיית אימפוטנציה גברית ושתיהן מפרקות את האנזים 5-FDE שעוצר את הזקפה הגברית. יש אפילו הבדלים, ה"סיאליס" הינה תכשיר נוכחית במידה רבה יותר שמשפיעה ביחוד במצבים עם גירוי מיני. היינו, אילו פעם נטילת "ויאגרה" הייתה גורמת לזקפה תוך כדי שעה ובאופן אוטומטי, ה"סיאליס" תשפיע אך ורק בזמן ש הגבר יימצא במצב עם גירוי מיני.

בנוסף לכך, ה"סיאליס" משפיעה במשך 24 עד 36 שעות והיא בעצם אינו מושפעת מתזונה. הבדל מוסף בין התרופות, שקיים לקבל בחשבון, הינו מכסת תופעות הלוואי. כשם שזמן ההשפעה בעל אורך רב במידה רבה יותר בנטילת "סיאליס", ככה אפילו מכסת תופעות הלוואי ממשית במידה רבה יותר. אולם אל חרדה, הסיאליס ידוע כבטוח למשחק ותופעות הלוואי הינן אינו משמעותיות. בודאי שקיים להתייחס להגבלות שמופיעות בהמשך הדרך המאמר.

מהו טאדאלאפיל?

טאדאלאפיל הינו חומר הלימוד שעובד והמרכזי בחלק הפנימי של הסיאליס.

לאמיתו של דבר, הינו מסלול מפתח הזדקפות הפין, מגביר את החשק המיני ומסייע לטיפול באין אונות. (למידע כולל אודות אימפוטנציה לחצו כאן). לפי שצוין קודם לכן משום כך, הטאדאלאפיל הינו חומר הלימוד שמפרק את האנזים 5-FDE, מרחיב את השרירים באיבר המין ובכך אדם לזרימה אפקטיבית וזריזה במידה רבה יותר עם דם לאיבר המין.

הטאדאלאפיל, הינו הזה המאפשר לסיאליס להשפיע במשך 24 עד 36 שעות ולמעשה, הינו חומר הלימוד המאפשר לזקפה לצוץ אבל כאשר רק בזמן ש נוצר גירוי מיני ובשום אופן לא באופן אקראי. יש להזכיר שבהינתן צרה מהותית שקיימת בכל מה שקשור לחשק מיני או שמא הזדקפות הפין, הטאדאלאפיל אינו מסוגל לפתור או שמא להקים פענוח לאורך תקופה של משך, הינו מבין לעסוק בדרך קונקרטית אודות החשק המיני והזקפה, ע"י הרחבת השרירים באיבר המין והגברת זרימת הדם במקום המדובר.

מעט אודות קטע השימוש

כדאי לצרוך את התרופה כחצי שעה טרם קיום יחסי מגדר, אולם כמו שכבר נכתב ההשפעה עם התרופה הינה למשך 24 שעות ואפילו במידה רבה יותר, ככה שלא צריך לחשוב את הזמנים יתר אודות המידה. כל מי שנוטל את התרופה באופן קבוע מתבקש לצרוך רדיו בשעה קבועה בכל יום. המינון תלוי בכם, מינון נמוך ישפיע ל-24 שעות, מינון מעולה יהיה מסוגל להשפיע אפילו ל-36 שעות. את התרופה בולעים, בשלמות, באמצעות הפה.

יש להיות מודע!

נתחיל מהחדשות הטובות: הטאדאלאפיל מסוגל לעזור בתסמיני הגדלה שפירה בערמונית. היינו, במינון נמוך ובהמלצת רופא, חומר הלימוד המצוי בסיאליס מסוגל לעזור כמונע סרטן בערמונית. בתוספת לזה, יש להזכיר את המובן מאליו – הסיאליס והחומר שעובד בו, אינו מונעים הענקת תחלואות בזמן קיום יחסי מגדר. ההצלחה עם הטאדאלאפיל מוערכת בלמעלה מ-80%, אבל בד בבד נטילת התרופה הזאת אינו מיועדת לכל אחד וחשוב להיוועץ יחד עם רופא טרם השימוש, במיוחד בזמן ש התכנון הינו לצרוך את התרופה בגילאים מתקדמים.

עבור מי זמן ש אסור לעשות שימוש בתרופה?

בראש ובראשונה, כל אדם שחווה תחלואות לב או שמא מסיבה מוחי יש להיזהר משימוש בסיאליס. בנוסף לכך, כל מי שסובל מרגישות לחומר שעובד בתרופה יש להימנע מתוכה אפילו למרבה ההפתעה. אפשר לגלות זוהי באמצעות מחקרים דם או שמא ביקור רופא. בנוסף, כל מי שנוטל תרופות מרחיבות אמצעי דם אפילו יש להיזהר מהשימוש בתרופה.

בסיכומו של דבר

תחלואות אימפוטנציה, חרדות קיום וחוסר שמחה מקיום יחסי מגדר הינן תופעות שכיחות אצל הציבור הגברי בישראל ובעולם. במידה ואתם מרגישים שהמזמין כמה מקבוצה זאת עם בני-אדם, אל חשש, הזה לגיטימי וכאמור – יש לזה פענוח. גם אם הינכם מקיימים יחסי מגדר באופן קבוע לבין במידה ואתם מקיימים יחסי מגדר באופן מזדמן, הסיאליס והחומר שעובד בו, מסוגלים לעזור בשבילכם לייעל את הביצועים בחדר המיטות ובנוסף את ההנאה. בודאי שקיים להיות רלוונטית את נטילת התרופה באופן מתואם למשחק, לפי שכתבנו קודם לכן משום כך, שימוש חד פעמי מסוגל להשפיע למשך 24 שעות. אודות שימוש יומיומי, עדיף לקבל את התרופה באותה שעה ובאופן קבוע, כדי שהתפקוד המיני שברשותכם יישמר ברמה גבוהה ואחידה. במידה רבה יותר מהכל, הסיאליס יגרום בשבילכם להיעשות במידה רבה יותר משוכנעים בעצמכם בחדר המיטות וזהו שווה הכל.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
yair

yair